$article->name

In je trend nahej tváre, out kontúrovanie

Známa vizážistka Iva Petrášková radí

 

Ktorá dáma by nechcela vyzerať a cítiť sa dobre? Odborníčka na permanetný make up, vizážistka Iva Petrášková nám prezradila aké líčenie je v súčasnosti v trende.

 

Iva Petrášková patri vďaka svojim kvalitám a pozitívnym referenciám medzi najvyhľadávanejšie vizážistky a to nielen spomedzi Martinčaniek. Jej diár je pravidelne nabitý menami žien, ktoré sa chcú páčiť samy sebe aj svojmu okoliu. Aj v oblasti make up-u je podľa Ivy potrebné sledovať trendy.

 

Top trendom sú linky

Mnoho značiek sa prikláňa k trendu nahej tváre. V prípade, že vaša tvár je bez nedokonalostí je tento trend práve pre vás. Nahé líčenie pleti môžete oživiť lícenkou. V kurze tejto sezóny sú najmä odtiene ružovej a teplej marhuľovej,“ radí Iva.

Kontúrovanie je podľa Ivy Petráškovej na ústupe. Pozornosť je potrebné venovať aj očiam. „Pri líčení očí môžete zapojiť vašu fantáziu. Naj – top trendom sú linky.

Či už vzhľadom mačacích očí, alebo bábikovským vzhľadom, až po linky modelky 60-tych rokov Twiggy. V kurze sú tiene. Nesmrteľné dymové oči, ktoré sa už dlho držia na výslní medzi top líčeniami.

In sú aj výrazné metalické tiene, používanie trblietok a glitrov. Mojou vychytávkou sú očné tiene Zoeva – Love is a story, očná linka Zoeva – Deep black a tiene Christian Dior – 5 couleurs 566, odtieň Versailles. “

Nezabúdajte na pery

Pozornosť treba venovať aj perám, a to s fantáziou.

 

Pery sú tento rok na vašom vkuse a osobnom pocite. V trende sú hlavne rúže a odtiene bobuľových plodov. Takže aj pri líčení pier môžete popustiť uzdu svojej fantázii.

Ja osobne preferujem odtieň púdrovej ružovej a telovo ružových farieb, ktoré idú každej žene.

Ale nezanevrieme ani na výrazné krvavočervené pery na párty – mojou vychytávkou je Estée Lauder Envy odtieň 320 defiant Coral,“ dodáva vizážistka.

 

Iva Petráškova je vyhľadávanou predovšetkým pre svoje odborné skúsenosti s permanentným make up-om, ktorý je vhodný pre úpravu obočia, očných liniek a vytvarovanie pier.

Ako daný zákrok prebieha, aké sú jeho (ne)výhody a pre aké ženy je určený, si prečítate už čoskoro.

 

 

Pre viac informácií navštívte profil PERMANENT STUDIO IVANA MAKE-UP

 • Obchodné meno: Iplatforma s.r.o.
 • Sídlo: Klokoč 28, 962 25
 • IČO: 47387874
 • DIČ: 2023849080
 • Účet: 2943010051/1100
 • Klokoč 1, 962 25
 • info@kvalitnesluzby.sk
 • +421 918 698 248

 • Okr. súd Banská Bystrica,
  odd. Sro, vl. č. 24823/S